Hakkımızda

Sürekli Gelişim ve Yenileşme

Hayat Eğitim Kurumları sürekli gelişim ve yenileşmeyi bir ülkü olarak benimsemiştir. Bu anlayıştan hareketle yaptığımız bilimsel çalışma ve Ehil Danışmanlık ile yürüttüğümüz vizyon geliştirme çalışmalarını tamamlamış bulunmaktayız. Bu çalışmaların sürekli devam etmesi gerektiğinin bilincindeyiz.

Hayat Eğitim Kurumları için velilerin duygu ve düşünceleri, yönetimin "kutup yıldızıdır." Nitekim, bu bulguyu ciddiyetle ele alan kurumumuz, bilimsel araştırmaları ve uygulamaları sonucunda bugün Türkiye'de "Karakter Eğitimi" alanında model alınan tek okul konumuna gelmiştir.

Her Çocuk Öğrenme Potansiyeliyle Doğar.

Çocuğun yaş özelliklerini ve hazır bulunuşluk düzeyini dikkate almadan "öğretme" girişiminde bulunmak onun doğasına aykırı bir çabadır. Genelde; çileli, sevimsiz, korkulu, renksiz olarak nitelendirilen eğitim-öğretim süreci, Hayat Eğitim Kurumlarında keyifli, renkli, neşeli, mutluluk kaynağı bir faaliyet olarak tasarlanmakta ve yaşanmaktadır. Nasıl mı? Bu başarının temelindeki düşünce ve uygulamaya yol gösteren ilkeler, elinizdeki kılavuz kitap aracılığı ile sizlerin bilgisine sunulmuştur. Böylece Hayat Eğitim Kurumları, kendi özünü, başarısının sırlarını beyan etmekte ve bütün cömertliği ile sizlerle paylaşmaktadır.

Hayat Eğitim Kurumları Açısından Önemli Olan:

> İyi ve güzel olanı bilmek,
> Doğru olanı yapmak,
> Adil olanı gerçekleştirmektir.

Bu nedenle Hayat Eğitim Kurumlarından hizmet almak, "O"nun paydaşlarından biri olmak, toplumsal bir ayrıcalıktır.

Kuşaklar ötesine yönelik vizyonu ve sahiplendiği misyonun verdiği coşturucu heyecan, HAYAT'ı, bir gökkuşağı gibi yükseklere yansıtmaktadır.

Sizleri, Hayat Eğitim Kurumlarının renkli, mutlu dünyasının duygu ve düşünce bahçelerinde, okulumuz ile tanışmaya ve "Birlikte Başarım" ortamına davet ediyoruz. Katılımınız bize güç ve onur verecek, katkılarınız zoru kolay kılmaya vesile olacaktır. Sağlayacağınız maddi, manevi destek başarılarımıza farklı bir anlam katacaktır.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

KEÇİÖREN HAYAT ANAOKULU
ANKARA HAYAT ANAOKULU
ÇANKAYA HAYAT KOLEJİ
ANKARA HAYAT KOLEJİ

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?